• Paulina (kl. 8b) zdobyła II miejsce w Miejskim Konkursie Matematycznym dla Klas Ósmych "Liczenie z Miłoszem". Konkurs ten odbył się 25 marca 2024 r. w II Liceum Ogólnokształcącym w Jaworznie.  Opiekun: Regina Skrzyńska.

Relacja i fotogaleria z wydarzenia (link do stony)

• Mateusz Kulpa (8b) został laureatem III miejsca w Polsce i II miejsca w Jaworznie w V edycji Ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno - Informatycznego InstaLogik. Opiekun: Damian Adamek

Konkurs realizowany był w całości on-line. Każdy uczeń otrzymał własne konto, na którym rozwiązywał zadania. Konkurs przebiegał w trzech etapach: etap 1: 2 października - 30 października 2023, etap 2: 9 grudnia 2023, etap 3: 9 marca 2024.

Wyniki V edycji konkursu (link do strony)

• Jakub Białas (7b) otrzymał I miejsce w grupie wiekowej klas 7 - 8 w Ogólnopolskim Konkursie Literackim na wiersz (akrostych) o św. Jadwidze Królowej Polski. Opiekun: Grażyna Sionkowska

W dniu 24 listopada 2023 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego na wiersz (akrostych) o św. Jadwidze Królowej Polski w Muzeum Miasta Mysłowic. Prace na konkurs przygotowywali uczniowie klasy 7b pod opieką nauczyciela j. polskiego - pani Grażyny Sionkowskiej. Patronat nad konkursem objął: Ambasador Węgier w Warszawie, Prezydent Miasta Mysłowice oraz Parafia Archikatedralna w Krakowie. Spotkanie było uświetnione występem chóru św. Marka, który śpiewał pieśni, w tym Bogurodzicę. Zgromadzonym Towarzyszyła również grupa w pięknych strojach z epoki. Prace nagrodzonych uczniów zostaną wystawione na stronie Archidiecezji Wawelskiej w Krakowie.

Artykuł internetowy (link do strony)

• Oliwier Błotnicki (4b) zdobył wyróżnienie w Konkursie Miejskim "Ważniejsze marzenia niż uzależnienia" zorganizowanym przez Poradnię Psychologiczną dla Dzieci i Młodzieży Azymut (link do strony).