• Spacer po szkole

W naszej szkole dzieci mają zapewnioną naukę w komfortowych warunkach.

Szkoła posiada:

1. Monitorowany budynek. Wpływa to na komfort i bezpieczeństwo pracy podczas zajęć i przerw.
      2. Sale dydaktyczne wyposażone są w nowe meble – szafki, stoliki oraz krzesła odpowiednio dobrane do wieku i wzrostu dzieci. Uczniowie mogą pozostawiać książki w klasie. Każda klasa posiada w sali wyodrębnioną część relaksacyjna, co umożliwia prowadzenie podczas lekcji zabaw i gier. Sale wyposażone są w sprzęt audiowizualny oraz nowoczesne pomoce dydaktyczne pomocne w rozwijaniu różnych aktywności dzieci.
      3. Pracownie z tablicą multimedialną.
      4. Toalety, łazienki dostosowane są do wieku dzieci.
      5. Dwie osobne świetlice, w której rozwijane są zainteresowania uczniów. Wychowawcy prowadzą gry oraz zabawy integracyjne, zajęcia: plastyczne, ruchowe, rozwijające koncentrację, spostrzeganie i twórcze myślenie. Wychowawcy pomagają uczniom w nauce i przy odrabianiu prac domowych.
      6. W szkole prowadzona jest stołówka, w której uczniowie pod opieką nauczycieli mają możliwość spożywania drugiego śniadania i obiadu. Szkoła uczestniczy w programie "Szklanka mleka" i "Owoce w szkole".
      7. Bibliotekę. W bogatym księgozbiorze istnieje systematycznie uaktualniany, atrakcyjny dla najmłodszych uczniów dział literatury dziecięcej. Czytelnia dysponuje komputerem z dostępem do Internetu.
      8. Pracownię komputerową – w której uczniowie mają zajęcia. Podczas zajęć poznają obsługę i podstawowe programy komputerowe dostosowane do wieku.
      9. Bardzo dobrą bazę sportową: dużą halę, salę gimnastyczną oraz salkę do gimnastyki korekcyjnej.
      10. Kompleks boisk z trybunami – przy szkole znajduje się nowoczesny kompleks sportowy, w skład którego wchodzą: boisko do piłki nożnej, boisko wielofunkcyjne.
      11. Plac manewrowy umożliwiający naukę zasad bezpiecznego zachowania na drodze już od najmłodszych lat.
      12. Gabinet pielęgniarki zapewniający opiekę profilaktyczną i medyczną.
      13. Gabinet logopedy, gdzie pod czujnym okiem nauczycieli uczniowie doskonalą wymowę.
      14. Gabinet zajęć korekcyjno-kompensacyjnych.