• Stołówka szkolna

• Jadłospis: obiady (plik PDF)

Informacje dotyczące wyżywienia w roku szkolnym 2022/2023

Cena obiadu to 5,50 zł dziennie.

Umowę na posiłek można pobrać ze strony internetowej i podpisaną przez rodziców zwrócić poprzez dziecko do sekretariatu w godz. 8.00 - 14.00 lub podpisać na miejscu w sekretariacie szkoły.

Posiłki wydawane będą uczniom po podpisaniu umowy.

Umowę podpisujemy na cały rok, miesiąc lub na deklarowaną w miesiącu liczbę posiłków (przy umowie deklarowanej należy najpóźniej do 8:00 danego dnia poinformować, że dziecko będzie jadło posiłek, obiady opłacone nie wykorzystane w danym miesiącu przechodzą na miesiąc następny).

Nie ma możliwości zapłacenia za posiłek jednorazowy gotówką.

Korzystanie z posiłków jednorazowych jest możliwe tylko i wyłącznie po dokonaniu opłaty przelewem i okazaniu dowodu tej opłaty w sekretariacie do godziny 8.00.

nr rachunku bankowego 79 1030 1159 0000 0000 9204 6028

Nieobecność na posiłku należy zgłosić do sekretariatu (osobiście lub telefonicznie) najpóźniej w dniu nieobecności do godziny 8.30.

Zgodnie z zapisami umowy terminy odbioru i zwrotu książeczek oraz dokonywania wpłat wygląda następująco:

• do 10 dnia następnego miesiąca odbiór książeczek,
        • do 20 dnia następnego miesiąca wpłata na konto,
        • do 25 dnia zwrot książeczek.

W przypadku braku wniesienia opłaty za korzystanie z posiłków w poprzednim miesiącu szkoła jest uprawniona do rozwiązania umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia.

Umowa na posiłki - stała (na cały rok) (plik PDF)

Umowa na posiłki - deklarowana (plik PDF)

Oświadczenie o numerze konta bankowego (plik PDF)

Lista składników alergennych (plik PDF)