• Turniej w Czeladzi

• Początkiem kwietnia w Czeladzi odbył się Festiwal Siatkówki. Z miejsca na podium mogły cieszyć się zawodniczki grające w kategorii czwórek: Aleksandra Palka oraz Julia Paduch. Gratulujemy wszystkim uczestniczkom!!!

• Turniej w Oświęcimiu

• Ferie zimowe kończymy udanym występem w turnieju 4-ek w Oświęcimiu. Nasze dziewczęta zajęły 4 miejsce.

• Ferie zimowe z siatkówką

• Zimowe ferie jak zawsze z siatkówką. Nasze uczennice spędziły je aktywnie. Codzienne treningi, zajęcia na pływalni oraz integracja w kinie, to tylko zapowiedź tego co czeka przyszłe uczennice klasy sportowej.

• Turniej mikołajkowy

• W grudniu byliśmy organizatorami dwudniowego turnieju mikołajkowego. Dużo się działo! Nawet Święty Mikołaj grał w siatkówkę. Były medale, nagrody, słodkości i dużo pozytywnych emocji.

Anna Patucha

• Pasowanie na sportowca uczniów klas czwartych

• Mecze kontrolne

• Uczniowie naszej klasy sportowej regularnie spotykają się na mecze kontrolne z koleżankami z SP 7 w Jaworznie.

• Trening otwarty

• Trening otwarty z trenerem II ligi Tomaszem Wątorkiem.