• Klub Pożeraczy Książek

• Drodzy Uczniowie!

Zapraszamy Was (uczniów klas I-VIII) do zabawy w Klub Pożeraczy Książek. W jej  trakcie przeczytacie pięć książek, zrealizujecie dwa wyzwania związane z czytaniem i będziecie zdobywać kolejne poziomy wtajemniczenia.

Co należy zrobić?

1. Pobrać z biblioteki Kartę Klubu Pożeraczy Książek.
          2. Wypożyczyć książkę zgodnie z określoną kategorią.
          3. Przeczytać i zwrócić pożyczoną książkę do biblioteki.
          4. Zrealizować wybrane wyzwania (z listy wyzwań znajdującej się w bibliotece).
          5. Zaliczyć wszystkie poziomy z karty klubu.

Uczeń zdobywa tytuł Pożeracza Książek po oddaniu piątej książki i zaliczeniu dwóch wyzwań. Na wytrwałych na koniec roku szkolnego czekają nagrody.

Zachęcamy do udziału w Akcji.

• Kochani, miło nam poinformować, że w naszej szkole można odnależć miłośników książek; żeby nie powiedzieć Pożeraczy książek. Ostatnio nagrodziliśmy za bycie prawdziwym czytelnikiem wspaniałe grono, które mamy nadzieję, że nie poprzestanie na tym i dalej będzie zdobywać kolejne książki do swojej kolekcji.

Jeszcze możesz wstąpić do klubu prawdziwych czytelników. Czytaj książki i zdobywaj kolejne poziomy, by zostać Pożeraczem Książek.

Jest nas już trochę i ciągle przybywa.

Dagmara Witek